Állítólag…

Állítólag a Nagyon a Hatalmat Megszerezni Akarók jól belenyúltak a dologba, de hát már az újságjuk is lehozta, nincs mit tenni. Most már a T.B. nevű embernek kell indulnia polgármester jelöltként Pilisborosjenőn, ha a fene, fenét eszik is! Mert eddig úgy nézett ki, hogy a nagyobbik kormánypárt támogatottjaiként tisztelhetjük Őket ( 2010-ben, a kampány elején a Paksiékról is sokan ezt hitték…) , de valamiért ÁLLÍTÓLAG váltottak. Csak, hát a rossz lóra ültek, úgy néz ki! Lehet, hogy MOMENTUM-uk sem lesz így a választáson, ha erre rájönnek a választók!

Állítólag, ha a Küller lesz megint a polgármester, akkor nem a SOROS trónkövetelő lesz az…

Állítólag új helyszínen gyűlik az éji vad a vekni szagra falunkban. Most a Budai úton a Posta melletti, egykor jobb sorsot megélt házikóban röffennek össze falunk megszerzését tervező “CIVILEK”. Az ŐSI helyszínek: 2002-ben a Vincellér utcai nádfedeles ház, 2010-ben a Kossuth téri szép kerítéses ház, most meg, talán az összes eddigiek közül a legkellemesebb kuckó a Postánál, ahol még finom cuccokat is lehet ropogtatni a nagy világmegváltó tervek mellé. Tán még egy két fröccs, sör is lecsúszik ilyenkor. ( Valamiért Hofi jut eszembe: a Pupák Pék pókja)

Állítólag hamarosan színt vallanak a trónkövetelők. Milyen színt? Lilát…