Jóakársból JELES!

“Jóakarók” s persze az ellenlábasok (kétballábasok?) terjesztenek mindenféle fake news-okat (álhíreket, rémhíreket). Ezek egyike az ÖPE képviseljelöltek összeállításával foglalkozik. (Milyen gyorsak! Csak pár napja nyilvános a lista…) Ha van sapka, ha nincs, jól nem tudsz kinézni! Ha maradt volna a 2014-es csapat, akkor mi lennénk maga a maffia! Nem engedünk magunk közé senkit. Most meg, hogy három képviselő átadta a helyét új tagoknak, már a feszültségekkel, meg nézetkülönbségekkel és még ki tudja mivel vádolják az ÖPE csapatát. Urak, hölgyek! Így állunk? Nincs más fogáspont? Mondjuk egy jobb program a közösségépítésen és a” majd jól pályázunk” lufin kívül? Ráadásul bakot lőni az erdőben kell! Pontosan az egységet mutatja, hogy frissül a gárda. Fiatalodik. A társaink “kívülről” is megteszik a magukét Falunkért! Ez csak nem baj?

FALUNKÉRT