Pilisborosjenő jegyzőjének leköszönő levele

Kedves Pilisborosjenőiek!

Falunk (volt) jegyzőjének leköszönő levelét olvashatják erre a szövegre kattintva.

Dr. Szabó József Zoltán

Komment: Küller János polgármester 2014-től hosszú ideig kiválóan együtt tudott dolgozni Hegedűsné Hovánszki Tímeával, aki Paksi Imre idején lett falunk jegyzője. Dr. Szabó József Zoltán szintén kitartott Küller János mellett! Sajnos a pilisborosjenői választók többségében nem volt annyi türelem, hogy Küller úr folytathassa eredményes munkáját…

Az Összefogás Pilisborosjenőért Egyesület szívből megköszöni Küller János polgármester úrnak két évtizedes, falunkért végzett tevékenységét, időnként partvonalon kívűlre szorított helyzetében is falunkért aggódó, és akkor is tevékeny munkáját! Köszönjük Hovánszki Tímea és Dr. Szabó József Zoltán jegyzők áldozatos munkáját. Köszönjük a Képviselőtestület azon tagjainak is az öt éves kitartó munkát, akik támogatták Küller Jánost falunk jobbításában. Hálásak vagyunk a Polgármesteri Hivatal dolgozóinak is a sokszor lehetetlennek tűnő feladatok megoldásáért, melyek összessége végül egy sikeres ciklust eredményezett.

ÖPE FALUNKÉRT