Polgármesteri videójegyzet


Tornaterem átadás: elhalasztva. Mág 75 nap?

Jól értjük, hogy a szennviz budapesti bekötését az állam finanszírozza és a közbeszerzéstől kezdve a kivitelezést is az általa megbízott irodák, cégek végzik? Hasonlóan a tornaterem beruházáshoz? Akkor itt is kemény munka lesz majd a nemzeti színű szalagot átvágni…

Illegális csapadékvíz bekötések vannak falunkban? Úgy tudjuk, hogy valamelyik ciklusban az önkormányzat már végzett egy minden ingatlanra vonatkozó ellenőrzést. Annak mi lett az eredménye? Meg kéne nézni a fiókokat!

A fenti témában ebben (is?) egyetértünk: nem odavaló dolgokat a WC-be dobni nagyfokú tudatlanság, kulturálatlanság is!

Kátyúzás önerőből? Egyszer már beismerte a polgármester, hogy egyedül nem megy! Most mégis. A másik: most kezdik meg azon kátyúk összeírását a hivatal munktársai, amelyekhez szakcég kell? Nem késő egy kicsit? Igaz (jeleztük is, hogy most is így lesz) … Továbbiak


Így is lesz! A polgármester is nyár elejére nyár KÖZEPÉRE saccolja, hogy javulHAT az útminőség falunkban. Aztán lassan jönnek a hajnali fagyok…🙂

A videó rövid tartalma:

t👉 Mintegy 1 milliárd forintot kaptunk vízelvezetésre és óvodabővítésre

 Megújulhat a Fő ú

t👉 Pilisborosjenő – Üröm expressz ivóvízvezeték-hálózat kiépítése

👉 Tücsök utca felújítása

👉 Tornaterem műszaki átadása

👉 Fővárosi szennyvízhálózatra csatlakozás

👉 Útfelújítások

👉 Megbeszélés Pilisi Parkerdővel és Duna Ipoly Nemzeti Parkkal

👉 Menekültek a faluban

👉 Filmforgatás

👉 InterRail vonatjegy 18 éveseknek

👉 Packeta csomagautomata

👉 Bölcsődei férőhelyek

👉 Szemes Árpád magyar állampolgár lett

👉 Településfejlesztési koncepció

👉 Áramszünet

👉 Népszavazás és országgyűlési választások

👉 Magbörze