Aktuális

Vízjel(telenség)

Egyelőre vízhiánynak jelét sem látni falunkban. Az önkormányzat lelkes vízkorlátozó tevékenységének okát inkább a budapesti csatornabekötés elmaradásában és az ennek következtében fellépő csatornatisztító kapacítás hiányában, a mű túlterheltségében kereshetjük. Mivel, ami befolyik az biztos kifolyik…

Ha lehet legközelebb ne csak az önkormányzat weboldalán közöljenek ilyen friss tiltó felhívásokat (amennyiben ez falunkra is vonatkozott), mert azt nagyon kevesen olvassák. A hagyományos módon, postaládákba kézbesítve (is) illen eljuttatni a lakókhoz…

Időtlenség

Tényleg! Valamiféle határidőkről igazán értesíthetnék a lakókat például:

  • az iskolai tornaterem átadásáról
  • a szennyvízhálózat budapesti bekötésének határidejéről
  • a meg sem kezdett kátyúzás befejezésének idejéről
  • a Steinheim, Vincellér utcák (és a többi…) leaszfaltozásának (legalább) megkezdési idejéről
  • a beígért helyi buszközlekedés beindulásáról
  • a bölcsőde (pontos) átadásának időpontjáról
  • a Bécsi úti járda átadásának idejéről
  • a vízkorlátozás megszűnéséről
  • stb…
Az elhagyatott iskolai tornaterem. Lassan lehet felújítani, ha így megy…